«Культ Ра»: гадання на зміях, розпис хною, ворожіння та «Рок-Гадюкін-Паті»! (13.01.13)

Старий Новий рік– веселе свято Василя-Волоса згідно старого юліанського календаря - це містична ніч, яка здатна творити дива. Дий-Волос, що є проявом мудрості, багатства, веселощів зображується часто у вигляді Змія-Гада-Дракона, що кусає себе за хвіст, символізуючи Рок – Год.

Більшість нащадків скотарських народів навіть не усвідомлюють, що «In Гад they trust»! Задобрити цього бога Ви можете, завітавши до Руського Клубу «Культ Ра», де зможете почути дивовижний атмосферний фолк від «ЗІЛЛЯ», прийняти участь у таємному гаданні-ворожінні та потанцювати під музику та видиво незабутніх «Гадів» у виконанні українських зірок на пам’ятному концерті, присвяченому гаду-Кузі.

На Старий Новий рік перш за все, необхідно накрити «багатий» стіл, щоб благополуччя завітало у прийдешній рік, обов’язково має бути гаряче. Ресторан «Культ РА» рекомендує «Яловичину запечену в травах», «ДАР ПЕРУНУ», «Каре теля» або «Челогач зі свинини».

А кому до вподоби рибні страви - «Яхнія зі струга», «Веселі карасики», «Судак дніпровський» чи «філе сома підкопченого в сіні». Для тих, хто вподобав пташині ласощу приготують - «Зі стріли до столу» або ж «Перепілочку з гливами», «Богатирську здобич» або «Челогач зі свинини»! Не забувайте й про медове вино, щоб воно і по вусам текло і до рота попадало!

Щоб привернути успіх, здоров'я і щастя в цей день було прийнято просити пробачення: у рідних, у друзів і навіть у сусідів, щоб не нести минулорічні обРАзи в новий рік!

Завітайте до простору «Культу РА»! Буде смачно, магічно і весело!

Початок 13 січня 2013 року о 19:00

На Вас чекають чарівні мелодії з гуртом «Зілля», веселі гадання на зміях, розпис хною, ворожіння та «Рок-Гадюкін-Паті».

Что? Где? Почем?

 

Отдых на карте

Рейтинг мест отдыха

Саваж (Sauvage)
Саваж (Sauvage) (+651 / -299)
Марани (+626 / -309)
Прованс (+606 / -308)

Мысли по теме цитаты и высказывания

Операция с Новым годом

- Водка без пива – деньги на ветер!