Музей писанок у Коломиї

Музей писанок у Коломиї легко пізнаваний завдяки своїй оригінальній формі - це розписне яйце, яке офіційно визнано найбільшим у світі.

Київський музей голограм

Колекція складається приблизно з 40 майстерно виконаних об'ємних копій, серед яких: портретний бюст Ярослава Мудрого, оправи Євангелія, жіночі прикраси часів Київської Русі та ін.

Музей мікроскопічної мініатюри

Музей микроскопических миниатюр в КиевеПредставлені роботи в Музеї мініатюри настільки малі, що розглянути їх можна тільки через мікроскоп.

Музей телебачення в Києві

Музей телевиденияОсобливою гордістю музею телебачення є один з перших телевізорів, що був розроблений в СРСР в 40-х роках минулого століття.

Мамаєва Слобода

Мамаева СлободаУ Мамаєвій Слободі все використовується за прямим призначенням, наприклад, в старовинних колодязях є питна вода, в кузні і гончарні йде робота.

Краєзнавчий музей в Донецьку

Краеведческий музей в ДонецкеІсторію на замовлення не переписують - така позиція краєзнавчого музею, тому тут залишили революцію, громадянську війну, п'ятирічки.

Харківський історичний музей

harkovБудівля історичного музею в Харкові – це одночасно архітектурний пам'ятник і елемент композиції вулиці.

Харківський літературний музей

Літмузей проводить презентації книг харківських авторів та гостьові презентації, зустрічі з письменниками, вечори пам'яті, майстер-класи.

Музей міліції

Музей милицииСтаровинні фотографії поліцейських, які несли сувору службу з охорони порядку, архівні документи, газетні вирізки, нагороди XXI ст.

Історичний музей ім. Д.І. Яворницького в Дніпропетровську

Історичний музей ім. Д. І. Яворницького був заснований в 1849 році і є одним з найстаріших музеїв в Україні.

Музей оптики в Ізюмі

Музей оптики в ИзюмеУ Музеї оптики в Ізюмі одних тільки окулярів  з незвичайним склом зібрано більше сотні, тут є маяк, подібний тим, які стояли в акваторіях морів і океанів СРСР.

Музей народної архітектури та побуту у Львові «Шевченковський гай»

muzeyУ шевченківському гаї розташований Львівський музей народної архітектури та побуту, которій гармонійно вписується у місцевий ландшафт.

Що? Де? Вартість?

 

Відпочинок на мапі

Рейтинг місць відпочинку

Саваж (Sauvage)
Саваж (Sauvage) (+609 / -254)
Марані (+581 / -265)
Прованс (+560 / -263)

Безкоштовний відпочинок

Все предложения

Думки на тему
цитати та вислови

Сватовство гусара

- Как говорил Гамлет, коль нет вина в сосуде, на кой нам черт сосуд, я спрашиваю вас!