Київський дельфінарій «Немо»

Kiyevskiy delfinariy «Nemo»Крім переглядання номерів можна ще поплавати з дельфінами, вода в басейні завжди комфортної температури.

Зоопарк у Докучаєвську

Zoopark v DokuchayevskeЯкщо не знаєте, як цікаво і захоплююче організувати сімейний відпочинок у передмісті Донецька - відвідайте зоопарк в Докучаєвську.

Одеський зоопарк

Odesskiy zooparkГордістю зоопарку Одеси є троє слоненят, що народилися у його стінах, а також потомство амурського леопарда.

Київський Національний цирк

Здание цирка - крупнейшее купольное сооружение Киева, например, цирковая зал способен вместить более 2000 зрителей.

 

Крокодиляріум у Ялті

Крокодиляриум в ЯлтеУ ялтинському крокодиляріумі знаходиться найбільший у світі нільський крокодил, також тут проживає єдиний в Україні гостромордий крокодил, занесений у Червону книгу.

Харківський державний цирк

Kharkovskiy gosudarstvennyy tsirkДресировані леви, номери під куполом цирку, виступи акробатів, веселі клоуни - все це і багато чого іншого приготували для гостей артисти харківського цирку.

Зоопарк у Харкові

zoopark harkovЗоопарк у Харкові - найстаріший  в Україні,  своїх перших відвідувачів він прийняв у 1903 році

Донецький дельфінарій «Немо»

Donetskiy delfinariy «Nemo»Немо - ім'я молодого дельфіна, який першим народився в умовах спостереження одеських фахівців.

Зоопарк у Черкасах

Зоопарк в ЧеркассахВ Черкасском зоопарке проживают свыше 200 видов обитателей, среди которых много редких животных и птиц.

Зоопарк «Сафарі» у Бердянську

зоопарк в БердянскеВ бердянском зоопарке «Сафари» живут 130 экзотических животных и более 30 видов входят в Красную книгу

Фельдман Екопарк (Feldman Ecopark )

Зоосад в Харькове У приватному зоосаді «Санта хаус Фельдман» можна погодувати та погладити деяких тварин. Вхід в зоосад - безкоштовний!

Київський океанаріум «Морська казка»

okeanariym Kiev, morskaja skazkaСеред мешканців океанаріуму не тільки смішні і яскраві рибки-клоуни, акули та черепахи, а й найотруйніші риби у світі - риба-камінь і риба-собака

Що? Де? Вартість?

 

Відпочинок на мапі

Рейтинг місць відпочинку

Саваж (Sauvage)
Саваж (Sauvage) (+651 / -298)
Мыши Бляхера (+532 / -256)
Марані (+624 / -308)
Прованс (+602 / -305)

Безкоштовний відпочинок

Все предложения

Думки на тему
цитати та вислови

Добро пожаловать или Посторонним вход воспрещен

- Ты главное на жидкость налегай. В жидкости самая сила

быстро займ на карту